Průvodce Slavnostmi

Parto, konečně se zase potkáme pod břeclavským zámkem! 💛 Tady shrnujeme vše důležité, ať si můžete letošní Slavnosti Břeclav naplno užít.

Vstupenky

Vstupenky se budou prodávat i na místě!

Máte vstupenky z odložených ročníků 2020 a 2021? Není nutná žádná výměna, automaticky platí na letošní ročník. Pokud měly vaše děti v době odložených ročníků nárok na slevu/vstup zdarma, tak ho mají i letos. Klíčové je datum nákupu vaší dospělé vstupenky.

Přijďte včas!

Ještě před samotným vstupem do areálu je třeba projít páskovacím prostorem, kde obdržíte po předložení vstupenky pásku a náramek s čipem. Zejména v pátek očekáváme velký nápor, přijďte proto včas.

Kdy otevíráme?

Páskování, pokladny, akreditace

  • Čtvrtek 15:00 – 22:00
  • Pátek 15:00 – 1:00
  • Sobota 11:00 – 1:00

Areál Slavností

  • Pátek 16:00 – 1:00
  • Sobota 11:00 – 1:00

Kemp a parkoviště

  • čtvrtek 16:00 – neděle 12:00

Tip pro návštěvníky kempu a místní: Přijďte si pro pásku nebo lístek už ve čtvrtek, vyhnete se tak frontám. Každý si může vyzvednout pouze svou pásku, nelze jich vyzvedávat víc (např. pro kamarády).

Harmonogram Slavností

Na harmonogram koncertů se můžete podívat tady. Součástí Slavností je také soutěž v pití piva (sobota 17:55) a společné focení (sobota 19:25). Plán autogramiád se objeví v den akce na našich sociálních sítích.

Bezhotovostní platby

Letos platíme na Slavnostech pouze bezhotovostně. Náramek s čipem si můžete dobít přímo na místě, ale doporučujeme si kredit objednat předem tady. Zbylé peníze si pak do 14 dnů po akci jednoduše necháte vrátit na účet.

Všechny informace k bezhotovostním platbám najdete tady.

Mapa areálu

mapa areálu

Kemp

Všechna místa v kempu jsou vyprodána.

Kemp je otevřený od čtvrtka 16:00 do neděle 12:00.. Ke vstupu potřebujete kromě pásky pro kemp i pásku pro vstup na Slavnosti. Obojí dostanete po příjezdu na recepci kempu.

Součástí kempu jsou toalety a umývárna. Všichni návštěvníci kempu mají navíc v sobotu vstup zdarma na letní koupaliště, kde je možné využít i sprchy. Koupaliště otevírá v 8:00.

Všechny informace ohledně kempu najdete tady.

mapa příjezdu - zoom

Doprava a parkování

Přijedete vlakem nebo autobusem: Do areálu Slavností je to z nádraží asi 20 minut pěšky. Můžete ale využít i MHD, z autobusového nádraží jede hned několik linek na zastávky 1. máje, Náměstí TGM, kostel a Náměstí TGM, městský úřad. Při cestě z areálu využijte linek jedoucích ze zastávek na Náměstí TGM. Jízdní řády najdete tady.

Přijedete autem: Naše hlídané parkoviště je už vyprodané. Pokud nemáte koupené místo, můžete využít některé z veřejných parkovišť ve městě.

mapa příjezdu

Vratné kelímky

Opět pojedeme na systému vratných kelímků, díky kterému minimalizujeme množství odpadu. Za první kelímek zaplatíte zálohu 50 Kč, s každým dalším nápojem vám ho vyměníme za čistý. Na konci Slavností odevzdáte kelímek na sběrném místě u vstupu (ve výčepech to nepůjde) a my vám vrátíme zálohu.

Do oběhu také pouštíme limitovanou edici kelímků s vlastním designem, které si můžete odnést domů jako suvenýr. Pokud vám na konci Slavností zůstane v ruce kelímek s univerzálním designem, můžete si ho na sběrném místě vyměnit za náš design.

Splachovací toalety

Pro letošní ročník jsme zajistili luxusní karavany s keramickými toaletami (20 Kč za použití), ale k dispozici budou i mobilní toalety TOI TOI zdarma.

S čím do areálu nemůžete?

  • nápoje a občerstvení (kromě nealko nápoje v PET lahvi do objemu 0,5 litru)
  • deštníky, skleněné lahve, plechovky, zbraně, nože a další potenciálně nebezpečné předměty
  • drogy
  • psi a jiná zvířata

Tady si můžete přečíst celý organizační řád.

Naše komunikační kanály

Našimi hlavními komunikačními kanály během akce jsou Facebook a Instagram. Vaše dotazy zodpovíme nejrychleji tam.

U svých fotek a videí označte @slavnostibreclav nebo přidejte hashtag #slavnostibreclav. Po skončení Slavností vybereme tři nejoriginálnější autory a odměníme je dvěma lístky na příští ročník.

DALŠÍ NOVINKY

Letos
platíme náramkem!

Aby bylo placení letos rychlejší a pohodlnější, budou celé Slavnosti bezhotovostní. Jen si nabijete čip, který je součástí festivalového náramku a pak už jen pípáte :) Zůstatek si po akci pošlete na účet. Vše jednoduché, pohodlné a praktické.

Harmonogram
 

Psali jste si o něj a my vaše přání plníme. Harmonogram je venku! Tak jej omrkněte, zjistěte kdy hrají vaše oblíbené kapely a připravte se na největší ročník Slavností v historii :)