Parto, jubilejní 10. ročník našich Slavností je tady! 💛

Co všechno potřebujete vědět, abyste si naplno užili dva dny pod břeclavským zámkem?

Vstupenky

Vstupenky se budou prodávat i na místě.

Ještě do čtvrteční půlnoci je můžete koupit v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Jak urychlit vstup do areálu?

Pro náramek si můžete přijít už v pátek od 10:00. Do areálu poté projdete prioritním koridorem a vyhnete se frontám. Náramky jsou nepřenosné a naši brigádníci vám je nasadí přímo na ruku, nelze tak vyzvedávat více náramků najednou.

Letos nemusíte čekat ani frontu na aktivaci kreditu. Pokud si nabijete dopředu (zdarma tady), tak vám kredit rovnou spárujeme s čipem na náramku. Po vstupu do areálu tak můžete hned vyrazit na pivko.

Kdy otevíráme?

Páskování, pokladny, akreditace

  • Pátek 10:00 – 1:00
  • Sobota 10:00 – 1:00

Areál Slavností

  • Pátek 15:00 – 1:00
  • Sobota 11:00 – 1:00

Kemp a parkoviště

  • pátek 10:00 – neděle 12:00

Harmonogram Slavností

Na harmonogram koncertů se můžete podívat tady.

Bezhotovostní platby

Letos platíme na Slavnostech pouze bezhotovostně – platebními náramky NFCtron. Náramek s čipem si můžete dobít přímo na místě (za 30 Kč), ale doporučujeme si kredit objednat předem tady. Nově vám ho rovnou spárujeme se vstupenkou, takže se vyhnete frontám. Zbylé peníze si do 14 dnů po akci jednoduše necháte vrátit na účet.

Náš tip: Stáhněte si aplikaci NFCtron (Android / iPhone), sledujte svou útratu, hodnoťte jednotlivé stánky a pak si rovnou zažádejte o vrácení zbylých peněz.

Všechny informace k bezhotovostním platbám najdete tady.

Mapa areálu

mapa areálu

Kemp

V kempu zbývá ještě posledních pár míst, koupíte je tady.

Kemp je otevřený od pátku 10:00 do neděle 12:00. Ke vstupu potřebujete kromě pásky pro kemp i náramek pro vstup na Slavnosti. Obojí dostanete po příjezdu na recepci kempu.

Součástí kempu jsou toalety, umývárny a nově také sprchy.

Všichni návštěvníci Slavností ubytovaní v kempu obdrží poukaz na 1+1 vstup zdarma na koupaliště, které otevírá v 8:00.

Z technických důvodů nebude v kempu stánek s jídlem a pití. V areálu a okolí je ale dostatek míst, kde se můžete občerstvit.

Všechny informace ohledně kempu najdete tady.

Tip: Pokud hledáte ubytování pod střechou, doporučujeme Hotel Celnice v Poštorné. Sami využíváme a teď se jim uvolnilo pár pokojů.

mapa příjezdu - zoom

Doprava a parkování

Přijedete vlakem nebo autobusem: Do areálu Slavností je to z nádraží asi 20 minut pěšky. Můžete ale využít i MHD, z autobusového nádraží jede hned několik linek na zastávky 1. máje, Náměstí TGM, kostel a Náměstí TGM, městský úřad. Při cestě z areálu využijte linek jedoucích ze zastávek na Náměstí TGM. Jízdní řády najdete tady.

Přijedete autem: Naše hlídané parkoviště je už vyprodané. Pokud nemáte koupené místo, můžete využít některé z veřejných parkovišť ve městě.

mapa příjezdu

Vratné kelímky

Opět pojedeme na systému vratných kelímků, díky kterému minimalizujeme množství odpadu. Za první kelímek zaplatíte zálohu 50 Kč, s každým dalším nápojem vám ho vyměníme za čistý. Na konci Slavností odevzdáte kelímek na sběrném místě u vstupu (ve výčepech to nepůjde) a my vám vrátíme zálohu.

Do oběhu také pouštíme limitovanou edici kelímků s vlastním designem, které si můžete odnést domů jako suvenýr. Pokud vám na konci Slavností zůstane v ruce kelímek s univerzálním designem, můžete si ho na sběrném místě vyměnit za náš design.

Splachovací toalety

Pro letošní ročník jsme zajistili luxusní karavany s keramickými toaletami (25 Kč za použití), ale k dispozici budou i mobilní toalety.

S čím do areálu nemůžete?

  • nápoje a občerstvení (kromě nealko nápoje v PET lahvi do objemu 0,5 litru)
  • deštníky, skleněné lahve, plechovky, zbraně, nože a další potenciálně nebezpečné předměty
  • >drogy
  • psi a jiná zvířata

Naopak si doporučujeme přibalit pláštěnku a repelent.

Tady si můžete přečíst celý organizační řád.

Naše komunikační kanály

Našimi hlavními komunikačními kanály během akce jsou Facebook a Instagram. Vaše dotazy zodpovíme nejrychleji tam.

Nezapomeňte u svých fotek a videí označovat @slavnostibreclav. Tři nejzajímavější fotky nebo videa odměníme dvěma lístky na příští ročník.

DALŠÍ NOVINKY

Placení
na Slavnostech

Opět přicházíme s nejrychlejším placením od NFCtron. Tím eliminujeme fronty a vy si užijete Slavnosti na maximum. Letos si navíc můžete nabitý kredit rovnou spárovat s vaší vstupenkou.

Harmonogram
10. ročníku

Parto, program jubilejního 10. ročníku Slavností Břeclav je kompletní. V zámeckém areálu si letos užijeme hned 20 koncertů! 💛