SBP Rock 2021

Milé fanynky, milí fanoušci, ahoj parto!

před měsícem a půl jsme bohužel museli oznámit, že na „velké“ Slavnosti si budeme muset ještě počkat. Ale nechtěli jsme vás, naše věrné fanoušky, letos nechat na suchu. A tak jsme spolu s rychle se zlepšující situací a podporou města Břeclav připravili náhradní řešení. Parto, představujeme vám SBP Rock 2021.

Rocková muzika, orosené pivo a skvělé jídlo. Tuhle kombinaci a řadu dalších vychytávek budete moci zažít na SBP Rock 2021, který proběhne v sobotu 24. července 2021 v zámeckém areálu v Břeclavi od 13:00.

Z hudebních lákadel přivážíme vaše miláčky Dymytry a Ine Kafe. Ty pak doplní UDG, Morčata na útěku a Dark Gamballe. Tato trojice se u nás objeví poprvé a my věříme, že vás potěší. Celý program otevře valtická kapela Irnis. A protože rocková muzika chutná nejlépe s pivem v ruce, těšit se můžete na tankové pivo a již tradiční zónu pivních speciálů. Pro milovníky vína chystáme nabídku z místního vinařství a dali jsme si záležet, aby food trucky, které přijedou, nabízely jen ty nejvybranější laskominy.

Rozhodli jsme se, že nechceme dělit fanoušky na sektory jen proto, abychom „nafoukli“ návštěvnost. Plánujeme tedy festival s výrazně nižší kapacitou, než na kterou jste u nás zvyklí. Výhodou však bude dostatek prostoru pro každého z vás, abyste se cítili maximálně pohodlně a komfortně. Právě z těchto důvodů doporučujeme s nákupem vstupenek neotálet.

Budeme se řídit platnými pravidly v den konání akce a v případě potřeby nabídneme zdarma test na covid-19 přímo před vstupem do areálu. Čísla statistik však každým dnem klesají a věříme v další rozvolňování. I proto jsme SBP Rock 2021 směřovali na polovinu léta, kdy by situace měla být nejvhodnější pro konání kulturních akcí.

Parto, chceme vám poděkovat za podporu, kterou jste k nám v posledních týdnech směřovali. Nejenom my, ale veškeré kulturní instituce se nacházejí v nejsložitějším období za poslední dekády. Především díky vám však máme energii a sílu pokračovat. Děkujeme a budeme se na vás těšit 24. července v Břeclavi.

Tým SBP

V Břeclavi
31. 5. 2021

DALŠÍ NOVINKY

Slavnosti
v novém

Ahoj parto,
rádi bychom se s vámi podělili o velkou novinku, která nám dělá radost: Letos poprvé uspořádáme sesterské Slavnosti v Olomouci!

Valentýnská
akce

Ve dvou se paří rozhodně lépe. Zvláště pokud při tom ušetříte kilčo :) Jestli za něj pořídíte pár piv, nebo něco na zub, to je už na vás. Každopádně ono kilčo ušetříte při koupi dvou permanentek až do 14. února. Láska je láska, parto 💛