na Slavnostech vystoupí Chinaski

Chinaski
Pátek

na Slavnostech vystoupí Rybičky 48

Rybičky 48
Sobota

na Slavnostech vystoupí Škwor

Škwor
Pátek

na Slavnostech vystoupí Harlej

Harlej
Sobota

na Slavnostech vystoupí MIRAI

MIRAI
Sobota

na Slavnostech vystoupí Horkýže Slíže

Horkýže Slíže
Sobota

na Slavnostech vystoupí Trautenberk

Trautenberk
Pátek

na Slavnostech vystoupí Pokáč

Pokáč
Sobota

na Slavnostech vystoupí Vypsaná fiXa

Vypsaná fiXa
Sobota

na Slavnostech vystoupí Alkehol

Alkehol
Pátek

na Slavnostech vystoupí Tata Bojs

Tata Bojs
Sobota

na Slavnostech vystoupí Polemic

Polemic
Pátek

na Slavnostech vystoupí Kapitán Demo

Kapitán Demo
Pátek

na Slavnostech vystoupí Skyline

Skyline
Sobota

na Slavnostech vystoupí Elecktrick Mann

Elecktrick Mann
Sobota

na Slavnostech vystoupí Chinaski

Chinaski
Pátek

na Slavnostech vystoupí Škwor

Škwor
Pátek

na Slavnostech vystoupí Trautenberk

Trautenberk
Pátek

na Slavnostech vystoupí Alkehol

Alkehol
Pátek

na Slavnostech vystoupí Polemic

Polemic
Pátek

na Slavnostech vystoupí Kapitán Demo

Kapitán Demo
Pátek

na Slavnostech vystoupí Rybičky 48

Rybičky 48
Sobota

na Slavnostech vystoupí Harlej

Harlej
Sobota

na Slavnostech vystoupí MIRAI

MIRAI
Sobota

na Slavnostech vystoupí Horkýže Slíže

Horkýže Slíže
Sobota

na Slavnostech vystoupí Pokáč

Pokáč
Sobota

na Slavnostech vystoupí Vypsaná fiXa

Vypsaná fiXa
Sobota

na Slavnostech vystoupí Tata Bojs

Tata Bojs
Sobota

na Slavnostech vystoupí Skyline

Skyline
Sobota

na Slavnostech vystoupí Elecktrick Mann

Elecktrick Mann
Sobota

 

16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00

 

Pódium města
Břeclav
Louka

pátek 10. 6. / Otevíráme v 16:00
17:00 / No Name
19:30 / Jarek Nohavica
22:50 / Rybičky 48
sobota 11. 6. / Otevíráme v 11:00
13:30 / Tomáš Klus
15:40 / Wohnout
17:55 / Soutěž v pití piva
18:15 / Trautenberk
20:45 / Tři sestry
22:55 / Horkýze Slíže

Eisgrub
pódium
Nádvoří

pátek 10. 6. / Otevíráme v 16:00
18:15 / Pokáč
22:00 / King Shaolin
00:00 / Circus Problem
sobota 11. 6. / Otevíráme v 11:00
12:15 / Irnis
14:40 / Sanchez Amsterdam
16:50 / Polemic
19:25 / Společné focení
19:30 / Cocotte Minute
21:55 / Kali
00:00 / Denoi
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00

DĚKUJEME PARTNERŮM

GENERÁLNÍ PARTNER

RESORT EISGRUB s.r.o.
  • Město Břeclav
  • Jihomoravský kraj
  • Pivovar Starobrno
  • Vinařství VÍNO HRUŠKA

Festival se koná za finanční podpory Jihomoravského kraje.

  • Jednota, spotřební družstvo v Mikulově
  • VABANQUE, spol. s r.o.

Mediální partneři

  • Rádio Jih
  • Rádio ROCK MAX
  • Rádio Krokodýl
  • Rocker
  • Fairy Tailors
  • Poctivá agentura