Další
parkoviště

Naše hlídané parkoviště je vyprodané, ale máme řešení pro ty, kteří si nestihli zakoupit místo.

Úschovna
věcí

I letos si můžete odložit batoh nebo cennosti v úschovně věcí SafeBox, kterou najdete před hlavním vstupem do areálu. Skříňku doporučujeme zarezervovat předem.

HARMONOGRAM

Odhalujeme časový harmonogram 11. ročníku Slavností Břeclav v celé své kráse. Pořádně jej prostudujte, ať na Slavnostech stihnete všechny svoje favority. 🙂

Vyprodáno

Parkoviště jste vzali útokem, a my hlásíme VYPRODÁNO. Zároveň informujeme, že předprodej kempu běží rekordním tempem a aktuálně je prodáno 65 % kapacity. Vzhledem k nedostatku ubytovacích kapacit v Břeclavi, doporučujeme zajistit si flek co nejdříve :)

Známe
celý program

Program 11. ročníku Slavností je kompletní a my z něj máme velkou radost! 💛 Pod břeclavským zámkem se vystřídá celkem 21 kapel!

Gastro
line-up

Pestrý, chutný, pro masožravce i vegetariány. Takový je gastro line-up pro 11. ročník Slavností Břeclav a naladit se něj můžete už teď, na odkazu níže. Pochutnáte si, slibujeme :)

Kemp
v prodeji

Parto, spouštíme předprodej kempuparkoviště. Kemp je doslova pár metrů od festivalového areálu. Je vybaven sprchami, záchody a sociálním zařízením. Vzhledem k vyprodanosti doporučujeme koupi v předprodeji.

Darujte
k Vánocům zážitek

Lístkům to bude pod stromečkem nejvíc slušet ve stylové vánoční obálce.

Rybičky 48
a další nová jména

Parto, do programu Slavností jsme přidali hned pět nových jmen! 💛

Další jména
pro ročník 2024

Parto, program 11. ročníku se nám krásně plní! 💛 Přidali jsme do něj hned 6 nových jmen.

Prvních 7 jmen
pro ročník 2024!

Parto, s radostí oznamujeme prvních 7 jmen pro 11. ročník Slavností Břeclav! Ty se uskuteční tradičně 7. a 8. června 2024 v zámeckém areálu.

Předprodej
2024

První edice lístku na rok 2024 se rozebrala už v Břeclavi! Ale pozor, pro naše nejvěrnější máme dalších 200 lístků za pouhých 890 Kč! 😉

Průvodce
Slavnostmi 2023

Jubilejní 10. ročník našich Slavností je tady! 💛 Co všechno potřebujete vědět, abyste si naplno užili dva dny pod břeclavským zámkem?

Harmonogram
10. ročníku

Parto, program jubilejního 10. ročníku Slavností Břeclav je kompletní. V zámeckém areálu si letos užijeme hned 20 koncertů! 💛

Placení
na Slavnostech

Opět přicházíme s nejrychlejším placením od NFCtron. Tím eliminujeme fronty a vy si užijete Slavnosti na maximum. Letos si navíc můžete nabitý kredit rovnou spárovat s vaší vstupenkou.

Úschovna
SafeBox

Abyste nemuseli na festivalu hlídat své cennosti či s sebou vláčet tašky, využijte locker úschovny SafeBox, kterou najdete před hlavním vstupem areálu. Vše je pod dohledem kamer a personálu.

Zóna
pivních speciálů

Milovníci piva zbystřete! Právě jsme na web „nahodili" první ochutnávku ze zóny pivní speciálů. Můžete se těšit na nejširší nabídku v historii, která bude čítat 30 druhů speciálů z celé ČR. Čekají na vás legendární kousky, ale i opravdové lahůdky. Na zdraví!

Kemp
v prodeji

Parto, právě jsme spustili předprodej kempu. Očekávejte příjemný travnatý povrch ohraničený stromy, kde si odpočinete a načerpáte sílu na další festivalový den. Kemp se nachází v těsné blízkosti areálu, bude vybaven sprchami a sociálním zázemím. Nově přibudou skvělé snídaně ze stylového foodtrucku.

Valentýnská
akce

Využijte Valentýnské akce a darujte svým blízkým lístky na Slavnosti Břeclav. Až do 14. února získáte balíček dvou permic se slevou 100 Kč. Levnější už to nebude a navíc potěšíte toho, koho máte rádi 💛

Traktor
 

Na jubilejní 10. ročník Slavností a vůbec poprvé v historii přifrčí poctivý rock v podání kapely TRAKTOR. Chlapci mají za sebou skvělé halové turné a úspěšnou desku 7SK. Máme radost, že své hity zahrají živě v Břeclavi!

Lístky za benefity
a FKSP

Parto, rozšířili jsme možnosti plateb a nyní si tak můžete pořídit lístky například z Benefitů Plus, a dalších benefitních programů. Variantou jsou také FKSP fondy a platby na fakturu. Nabídka je široká, věříme, že si vyberete 🤟.

Předprodej lístků
na ročník 2023

Známe jména prvních kapel na ročník 2023 a rovnou vypouštíte ven limitovanou edici nejlevnějších lístků pro naše nejvěrnější fanoušky.

Průvodce
Slavnostmi

Parto, konečně se zase potkáme pod břeclavským zámkem! 💛 Tady shrnujeme vše důležité, ať si můžete letošní Slavnosti Břeclav naplno užít.

Letos
platíme náramkem!

Aby bylo placení letos rychlejší a pohodlnější, budou celé Slavnosti bezhotovostní. Jen si nabijete čip, který je součástí festivalového náramku a pak už jen pípáte :) Zůstatek si po akci pošlete na účet. Vše jednoduché, pohodlné a praktické.

Harmonogram
 

Psali jste si o něj a my vaše přání plníme. Harmonogram je venku! Tak jej omrkněte, zjistěte kdy hrají vaše oblíbené kapely a připravte se na největší ročník Slavností v historii :)

Nový název
a nové zážitky

Ahoj parto, máme pořádnou porci novinek: Měníme název, získali jsme generálního partnera, rozšiřujeme gastro zónu a vracíme sekci pivních speciálů.

Slavnosti
v novém

Ahoj parto, rádi bychom se s vámi podělili o velkou novinku, která nám dělá radost: Letos poprvé uspořádáme sesterské Slavnosti v Olomouci!

Valentýnská
akce

Ve dvou se paří rozhodně lépe. Zvláště pokud při tom ušetříte kilčo :) Jestli za něj pořídíte pár piv, nebo něco na zub, to je už na vás. Každopádně ono kilčo ušetříte při koupi dvou permanentek až do 14. února. Láska je láska, parto 💛