Předprodej lístků
na ročník 2023

Známe jména prvních kapel na ročník 2023 a rovnou vypouštíte ven limitovanou edici nejlevnějších lístků pro naše nejvěrnější fanoušky.

Průvodce
Slavnostmi

Parto, konečně se zase potkáme pod břeclavským zámkem! 💛 Tady shrnujeme vše důležité, ať si můžete letošní Slavnosti Břeclav naplno užít.

Letos
platíme náramkem!

Aby bylo placení letos rychlejší a pohodlnější, budou celé Slavnosti bezhotovostní. Jen si nabijete čip, který je součástí festivalového náramku a pak už jen pípáte :) Zůstatek si po akci pošlete na účet. Vše jednoduché, pohodlné a praktické.

Harmonogram
 

Psali jste si o něj a my vaše přání plníme. Harmonogram je venku! Tak jej omrkněte, zjistěte kdy hrají vaše oblíbené kapely a připravte se na největší ročník Slavností v historii :)

Nový název
a nové zážitky

Ahoj parto, máme pořádnou porci novinek: Měníme název, získali jsme generálního partnera, rozšiřujeme gastro zónu a vracíme sekci pivních speciálů.

Slavnosti
v novém

Ahoj parto, rádi bychom se s vámi podělili o velkou novinku, která nám dělá radost: Letos poprvé uspořádáme sesterské Slavnosti v Olomouci!

Valentýnská
akce

Ve dvou se paří rozhodně lépe. Zvláště pokud při tom ušetříte kilčo :) Jestli za něj pořídíte pár piv, nebo něco na zub, to je už na vás. Každopádně ono kilčo ušetříte při koupi dvou permanentek až do 14. února. Láska je láska, parto 💛

Slíže
až za rock

Parto, nedá se! Břeclavský koncert Horkýže Slíže, původně plánovaný na 27. listopadu, musíme přesunout na 14. října 2022. Důvody jsou bohužel všeobecně známé :( Vstupenky na nové datum zůstávají v platnosti. Díky moc za pochopení a trpělivost 💛

Škwor
& Dymytry

Tyhle legendární party přijedou v pátek 19. srpna 2022 do amfíku v Tvrdonicích. Očekávejte plnohodnotné koncertní sety a také skvělé Hanz`s Fvckers, kteří patří mezi naděje české rockové scény. Předprodej spouštíme tento pátek v 11:00.
Těšíme se na Vás rockeři!

Letos platíte
náramkem

Aby bylo placení letos rychlejší a bezpečnější, budou celé Slavnosti bezhotovostní. Jen si nabijete náramek a platíte. No a kdo bude chtít, může takto přispět do naší benefice Podporuju Podluží ❤

Podporuju
Podluží

Parto, rozhodli jsme se věnovat zisk ze vstupného z letošních SBP na podporu sousedních obcí, které zasáhlo tornádo. Jsme moc rádi, že se k benefici #PodporujuPodluzi připojují i kapely a naši partneři. Děkujeme!

SBP Rock 2021
 

Přinášíme dobré zprávy. Situace se rychle zlepšuje, my jsme kopli do vrtule a hlásíme, že se pod břeclavským zámkem po dvou letech opět setkáme! Představujeme vám SBP Rock 2021. Věříme, že vás potěší.

Přesouváme
program na 2022

Zachováváme program Slavnostípřekládáme ho na červen roku 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti. Více informací včetně toho, co se bude dít letos v létě, najdete v aktualitě.

Otázky & odpovědi
 

Proč? Kdy? Co? A bude něco letos?
Věříme, že všechny tyto otázky vám ležely v hlavě a my pro vás máme jasné odpovědi, které vás pevně doufáme potěší.