Slavnosti v novém

Ahoj parto,

rádi bychom se s vámi podělili o velkou novinku, která nám dělá radost: Letos poprvé uspořádáme sesterské Slavnosti v Olomouci!
Naskytla se nám příležitost zorganizovat festival v nádherném prostředí Korunní pevnůstky přímo v srdci metropole Hané a po pečlivém zvážení jsme se rozhodli tuto výzvu přijmout.

Co se mění pro Břeclav?

Určitě jste si všimli pozměněného loga a grafiky. Zároveň měníme adresu našeho webu na slavnosti.cz. Odtud se můžete vydat buď do Břeclavi, nebo do Olomouce.

Od příštího ročníku chceme Slavnosti břeclavského piva přejmenovat na Slavnosti Břeclav. Už delší dobu cítíme, že název úplně neodpovídá současné podobě Slavností, ze kterých se stal plnohodnotný multižánrový festival.

Dalším důvodem k přejmenování je fakt, že Zámecký pivovar Břeclav ukončil naši dlouholetou spolupráci. Rozhodnutí pivovaru respektujeme a děkujeme za sedm povedených ročníků.

Pivní fajnšmekři ale nemusí smutnit, ba právě naopak! Pivo dál poteče proudem a ještě víc se zaměříme na speciály. Zatím můžeme prozradit, že se letošní ročník ponese ve znamení jihomoravských pivovarů. Uvítáme i vaše pivní tipy.

Co se naopak nemění?

V Břeclavi budeme vždycky doma. 💛 Moc si vážíme podpory města Břeclav a Jihomoravského kraje. Sami chceme pokračovat v podpoře našeho regionu, a proto s radostí na Slavnostech přivítáme regionální bistra, pivovary, farmáře a další výrobce.

Jako vždy se můžete těšit na krásný a čistý festivalový areál, skvělé kapely a jedinečný gastronomický zážitek.

Jaké výhody v Břeclavi získáme?

Jsme si jistí, že z pořádání sesterských Slavností v Olomouci bude benefitovat i Břeclav. Jak? Díky sdílení některých nákladů na pořádání festivalu můžeme ještě vylepšit váš komfort a zážitek ze Slavnosti. Hudební program bude ještě bohatší a pestřejší.

Ale nebude to tak, že by v Břeclavi a Olomouci hrály stejné kapely. Třeba letos na Hanou zavítají Škwor, Harlej, Walda Gang, vypsaná fiXa nebo Kapitán Demo. Do Olomouce je to z Břeclavi hodina a půl příjemné cesty vlakem, takže si můžete 15. a 16. července udělat pěkný víkendový výlet. Pokud byste chtěli o Slavnostech Olomouc vědět víc, mrkněte sem.

DALŠÍ NOVINKY

Valentýnská
akce

Ve dvou se paří rozhodně lépe. Zvláště pokud při tom ušetříte kilčo :) Jestli za něj pořídíte pár piv, nebo něco na zub, to je už na vás. Každopádně ono kilčo ušetříte při koupi dvou permanentek až do 14. února. Láska je láska, parto 💛

Slíže
až za rock

Parto, nedá se! Břeclavský koncert Horkýže Slíže, původně plánovaný na 27. listopadu, musíme přesunout na 14. října 2022. Důvody jsou bohužel všeobecně známé :( Vstupenky na nové datum zůstávají v platnosti. Díky moc za pochopení a trpělivost 💛