Na Slavnostech frčí bezhotovostní platby!

Opět přicházíme s nejrychlejším placením od NFCtron. Tím eliminujeme fronty a vy si užijete Slavnosti na maximum. Nabít kredit si můžete online ještě před festivalem, nebo na místě hotově i platební kartou.

Skvělá novinka: Letos si můžete kredit rovnou spárovat se vstupenkou! Při online nabíjení stačí zadat její číslo. U vstupu na Slavnosti pak dostanete náramek s čipem, na kterém už bude nahraný váš kredit. A hned můžete na pivko.

Na Slavnostech platíte přiložením náramku ke čtečkám, které mají všichni prodejci. Je to jednoduché, rychlé a stále máte přehled o své útratě.

Pokud vše neutratíte, o zbytek kreditu samozřejmě nepřijdete. O vrácení zůstatku si můžete zažádat do 14 dní po ukončení akce. Peníze vám pak přijdou na váš bankovní účet.

Chci nabít kredit

Pro ještě lepší přehled doporučujeme využít mobilní aplikace NFCtron dostupnou pro Android nebo iOS. Po načtení čipu pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíte celou svou útratu i aktuální zůstatek. Můžete také hodnotit provedené nákupy, dostávat notifikace o jednotlivých objednávkách a po akci si zde pohodlně vrátit zbylé peníze na bankovní účet.


Proč si dobít kredit online?

Dobití kreditu online zdarma:

  • Dobijte si kredit online zdarma a vyhnete se tak případné frontě.
  • Nezaplatíte nic navíc.
  • Náramek s čipem obdržíte automaticky po předložení vstupenky na Slavnosti. Váš kredit už na něm bude nahraný.

Chci nabít kredit

Dobití kreditu na akci:

  • Peníze si dobijete hotově nebo kartou na označeném dobíjecím místě.
  • Aktivační poplatek za první dobití je 30 Kč.
  • Obdržíte informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschovejte pro kontrolu zůstatku a vrácení zbývajícího kreditu.

FAQ

Jak zjistím zůstatek kreditu?

Po každé objednávce vám zůstatek ukáže prodejce. Zůstatek zjistíte také v mobilní aplikaci NFCtron. Stačí načíst čip nebo v online účtence naskenovat QR kód z tištěného informačního papíru, který obdržíte, pokud jste si kredit poprvé dobili až na akci.

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj jednoduše do 14 dní po akci zažádat přes vaši online účtenku, přes NFCtron Tickets nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron. Peníze vám přijdou na účet, v hotovosti je nevracíme.

Nevíš si rady? Pomůže vám videonávod nebo support tým NFCtron.

Proč nemůžu platit kartou?

Kredit na čip je možné dobít platební kartou na dobíjecích místech. U prodejců je zajištění infrastruktury sítě pro platbu kartou příliš nákladné a na mobilní signál se nemůžeme spoléhat. Platba kartou přes terminál zahrnuje komunikaci přes internet s bankou, zejména v exponovaných místech by tak docházelo k výraznému zpomalení prodeje. Díky placení čipem můžeme zaručit, že žádný výpadek nenastane a vše bude fungovat i bez přístupu k mobilní síti.

technologický partner

NFCtron

DALŠÍ PRAKTICKÉ

Kemp

Psali jste si o něj a my vaše přání plníme. Ano, bude kemp :-) Očekávejte příjemný travnatý povrch ohraničený stromy.