Prvních 7 jmen pro ročník 2024!

Parto, s radostí oznamujeme prvních 7 jmen pro 11. ročník Slavností Břeclav! Ty se uskuteční tradičně 7. a 8. června 2024 v zámeckém areálu.

Oznámené kapely

Divokej Bill: Jedna z nejžádanějších českých kapel se po pěti letech vrátí do Břeclavi. Přiveze ty největší hity, novou desku, nekonečno energie a spoustu ohňů.

Trautenberk: V Břeclavi je už nějakou dobu Krakonošovo. Nejlepší tanzmetalová kapela na světě ale zahraje na Slavnostech poprvé v hlavním čase (= za tmy).

No Name: Ty si moja prvá! Slovenští miláčci českého publika po dvou letech opět v pátek zahájí Slavnosti Břeclav.

Wohnout: Hymna všech bohémů je na páteční večírek jako dělaná. V Břeclavi si ji poslechneme po dvou letech.

Doga: Trvalo nám to, ale na 11. ročníku poprvé přivítáme tuhle legendární rockovou partičku z Karviné.

Walda Gang: Stejskalo se nám po nich dlouhých sedm let! Přesně po takové době nám budou Waldáči servírovat jeden hit za druhým.

Premier: Zlínská pop rocková legenda nám dokáže, že je neprávem označována jako kapela jednoho hitu. Ale Hrobař samozřejmě zazní!

Slovo šéfa Slavností

Jan Svoboda: „Letos jsme prodali rekordní množství vstupenek ještě před oznámením první kapely, za což našim fanouškům moc děkujeme! Proto jsme vyslyšeli jejich přání a do Břeclavi na ročník 2024 pozvali Divokého Billa. Věřím, že už první vlna oznámených kapel je velmi silná, ale ještě nejsme ani v polovině. Jedenáctý ročník Slavností bude minimálně tak nabitý jako ten desátý.“

Vstupenky

V prodeji jsou nyní poslední vstupenky z limitované edice za zvýhodněnou cenu 890 Kč. Kupte si je raději hned.

DALŠÍ NOVINKY

Předprodej
2024

První edice lístku na rok 2024 se rozebrala už v Břeclavi! Ale pozor, pro naše nejvěrnější máme dalších 200 lístků za pouhých 890 Kč! 😉