Další jména pro ročník 2024

Parto, program 11. ročníku se nám krásně plní! 💛 Přidali jsme do něj hned 6 nových jmen.

Nově oznámená jména

Tři sestry: Před dvěma lety zanechaly Tři sestry v Břeclavi nesmazatelné stopy. Je jasné, že na louce pod zámkem bude opět pořádný kotel.

Horkýže Slíže: Slovenští divočáci si v prosinci dají koncert v O2 areně se Třemi sestrami a v červnu pak oblíbenou Břeclav. Naposledy to i v dešti byla pořádná nálož.

Adam Ďurica: Velká hvězda slovenské hudební scény se konečně objeví na našich Slavnostech. Kdo přijde, ten si řekne (a možná i zazpívá): Neľutujem!

Kali: Jeden z nejžádanějších slovenských rapperů letos málem zbořil nádvoří břeclavského zámku. Jak to dopadne, až v červnu přiveze žhavé novinky z připravovaného alba Retrostar?

John Wolfhooker: Chytlavé refrény, spousta energie a překračování žánrů od metalu až k popu. Tenhle popis dokonale sedí na mladou česko-slovenskou kapelu, která se na Slavnosti vrátí po 6 letech.

Pam Rabbit: Vycházející hvězda české popové scény si v Břeclavi 100% získá spoustu nových fanoušků. Její mix češtiny s angličtinou se poslouchá fakt moc dobře.

Vstupenky

Letos lámeme rekordy, dvě limitované edice vstupenek už jsou pryč. Teď je v prodeji ta třetí se stále skvělou cenovkou 999 Kč. Kupujte raději hned.

DALŠÍ NOVINKY

Prvních 8 jmen
pro ročník 2024!

Parto, s radostí oznamujeme prvních 8 jmen pro 11. ročník Slavností Břeclav! Ty se uskuteční tradičně 7. a 8. června 2024 v zámeckém areálu.